خوش آمدید

جستجو

تبلیغات

مشکل درایور گرافیک لپ تاپ Dell Inspiron N5110


  اگر لپ تاپ Dell Inspiron 5110 دارید و نمی توانید بازیها را بر روی آن اجرا کنید این مطلب به شما کمک می کند .

  احتمالا این مشکل برای شما پیش آمده که لپ تاپ را به عنوان لپ تاپ دارای گرافیک ۱ گیگ خریدید ولی حتی بازیهایی که گرافیک ۵۱۲ نیاز دارند را نیز اجرا نمی کند.

  اگر بازی محبوب PES را نصب کرده اید و هنگام اجرای بازی با پیام : Your video cardoes not meet the required  specifications (GPU:VRAM 128MB) مواجه می شوید مشکل سیستم شما درایور گرافیک است .

  این لپ تاپ دارای دو گرافیک می باشد ، یک گرافیک قوی و یک گرافیک ضعیف . برای اجرای بازیها باید به سیستم اعلام کنیم که آن را با گرافیک قوی اجرا کند . گرافیک قوی که در این مطلب مد نظر است Nvidia Geforce GT 520M  است . درایوری که برای این کارت گرافیک در سایت دل گذاشته شده ورژن ۸٫۱۷ می باشد ، در حالیکه آخرین ورژن درایور ۹٫۱۸ می باشد . ابتدا از مسیر زیر بررسی کنید که ورژن گرافیک شما چند است در صورتی که ۸٫۱۷  باشد نیاز به آپدیت دارد .

   در منوی Start  قسمت search عبارت Device manager را تایپ کنید و آن را از بخش بالایی پیدا کرده و اجرا کنید ، در صفحه ی باز شده در بخش Display adapters گرافیکNvidia geforce 525m را انتخاب کنید و روی آن کلیک کنید ، در پنجره ی باز شده سربرگ Driver را انتخاب کنید و در قسمت Driver Version ورژن درایور خود را ببینید .

  در صورتی که ورژن گرافیکتان ۸٫۱۷ است باید آن را آپدیت کنید  . می توانید از لینک زیر نرم افزار Driver Max را دانلود کنید:

  لینک دانلود نرم افزار درایور مکس

  بعد از نصب نرم افزار آن را اجرا کنید . Scan Driver Updates  را انتخاب کنید ، نرم افزار درایورهایی از سیستم شما که نیاز به آپدیت دارند را نمایش می دهد از بین انها Nvidia geforce 525m را انتخاب کنید و روی آپدیت کلیک کنید . برای آپدیت شما نیاز به اکانت دارید که از طریق سایت نرم افزار باید این کار را انجام دهید و بعد از آن می توانید درایور خود را آپدیت کنید .

  اگر ورژن درایور شما ۹٫۱۸ است و نمی توانید بازیها را اجرا کنید احتمالا سوییچ بین گرافیک ها در سیستمتان انجام نمی شود .

  سوییج به گرافیک NVIDIA :

  برای این کار روی دسکتاپ کلیک راست کرده و Nvidia contol panel  را اجرا کنید . در پنجره ی باز شده

  در قسمتManage 3D settings  و Global settings قسمت Prefered Graphics Processors از منوی کرکره ای گزینه ی High performance NVIDIA processor  را انتخاب کنید و در پایین صفحه Apply  را انتخاب کنید . حالا بازیها را اجرا کنید .


  این مطلب تا کنون 16 بار بازدید شده است.
  منبع
  برچسب ها : گرافیک ,ورژن ,آپدیت ,درایور ,افزار ,nvidia ,اجرا کنید ,انتخاب کنید ,ورژن درایور ,آپدیت کنید ,کلیک کنید ,
  مشکل درایور گرافیک لپ تاپ Dell Inspiron N5110

تبلیغات


  محل نمایش تبلیغات شما

پربازدیدترین مطالب

آمار

تبلیغات

محل نمایش تبلیغات شما

تبلیغات

محل نمایش تبلیغات شما

آخرین کلمات جستجو شده