خوش آمدید

جستجو

تبلیغات

مشکل درایور گرافیک لپ تاپ Dell Inspiron N5110


  اگر لپ تاپ Dell Inspiron 5110 دارید و نمی توانید بازیها را بر روی آن اجرا کنید این مطلب به شما کمک می کند .

  احتمالا این مشکل برای شما پیش آمده که لپ تاپ را به عنوان لپ تاپ دارای گرافیک ۱ گیگ خریدید ولی حتی بازیهایی که گرافیک ۵۱۲ نیاز دارند را نیز اجرا نمی کند.

  اگر بازی محبوب PES را نصب کرده اید و هنگام اجرای بازی با پیام : Your video cardoes not meet the required  specifications (GPU:VRAM 128MB) مواجه می شوید مشکل سیستم شما درایور گرافیک است .

  این لپ تاپ دارای دو گرافیک می باشد ، یک گرافیک قوی و یک گرافیک ضعیف . برای اجرای بازیها باید به سیستم اعلام کنیم که آن را با گرافیک قوی اجرا کند . گرافیک قوی که در این مطلب مد نظر است Nvidia Geforce GT 520M  است . درایوری که برای این کارت گرافیک در سایت دل گذاشته شده ورژن ۸٫۱۷ می باشد ، در حالیکه آخرین ورژن درایور ۹٫۱۸ می باشد . ابتدا از مسیر زیر بررسی کنید که ورژن گرافیک شما چند است در صورتی که ۸٫۱۷  باشد نیاز به آپدیت دارد .

   در منوی Start  قسمت search عبارت Device manager را تایپ کنید و آن را از بخش بالایی پیدا کرده و اجرا کنید ، در صفحه ی باز شده در بخش Display adapters گرافیکNvidia geforce 525m را انتخاب کنید و روی آن کلیک کنید ، در پنجره ی باز شده سربرگ Driver را انتخاب کنید و در قسمت Driver Version ورژن درایور خود را ببینید .

  در صورتی که ورژن گرافیکتان ۸٫۱۷ است باید آن را آپدیت کنید  . می توانید از لینک زیر نرم افزار Driver Max را دانلود کنید:

  لینک دانلود نرم افزار درایور مکس

  بعد از نصب نرم افزار آن را اجرا کنید . Scan Driver Updates  را انتخاب کنید ، نرم افزار درایورهایی از سیستم شما که نیاز به آپدیت دارند را نمایش می دهد از بین انها Nvidia geforce 525m را انتخاب کنید و روی آپدیت کلیک کنید . برای آپدیت شما نیاز به اکانت دارید که از طریق سایت نرم افزار باید این کار را انجام دهید و بعد از آن می توانید درایور خود را آپدیت کنید .

  اگر ورژن درایور شما ۹٫۱۸ است و نمی توانید بازیها را اجرا کنید احتمالا سوییچ بین گرافیک ها در سیستمتان انجام نمی شود .

  سوییج به گرافیک NVIDIA :

  برای این کار روی دسکتاپ کلیک راست کرده و Nvidia contol panel  را اجرا کنید . در پنجره ی باز شده

  در قسمتManage 3D settings  و Global settings قسمت Prefered Graphics Processors از منوی کرکره ای گزینه ی High performance NVIDIA processor  را انتخاب کنید و در پایین صفحه Apply  را انتخاب کنید . حالا بازیها را اجرا کنید .


  این مطلب تا کنون 40 بار بازدید شده است.
  منبع
  برچسب ها : گرافیک ,ورژن ,آپدیت ,درایور ,افزار ,nvidia ,اجرا کنید ,انتخاب کنید ,ورژن درایور ,آپدیت کنید ,کلیک کنید ,
  مشکل درایور گرافیک لپ تاپ Dell Inspiron N5110

تبلیغات


  محل نمایش تبلیغات شما

پربازدیدترین مطالب

آمار

تبلیغات

محل نمایش تبلیغات شما

تبلیغات

محل نمایش تبلیغات شما

آخرین کلمات جستجو شده

تگ های برتر